Yukarı Git

Sifonik Çatı Yağmur Suyu Drenaj Sistemi/Geberit Pluvia

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Drenaj Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Drenaj Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti.
İçerenköy Mah. Engin Sok. No:10, 34752, Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0850-8116263
0216-3408279
Facebook
Instagram
Pinterest
Kısa Tanım
Geberit Pluvia, çatıdaki yağmur suyunu güvenilir ve verimli bir şekilde drene eder. Sistemi oluştururken konvansiyonel sistemlere göre daha az malzeme ve alan kullanılır. Mükemmel teknolojisi ile yenilikçi detaylar ve profesyonel hizmet sunan Geberit, yıllardır güvenilirlik ve maliyet verimliliği açısından yeni standartlar belirler ve bunu planlama aşamasından başlayarak size sunar. Kolay kurulum ve bakım sağlayan yeni çevir ve kilitle mekanizması ile hizmete sunulmaktadır.
Uygulama Alanları
Geniş çatı alanlarına sahip tüm binalar için uygundur. Havaalanları, alışveriş merkezleri, endüstriyel binalar, hastaneler, prefabrik endüstriyel binalar, lojistik merkezleri, depolar gibi binalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Geberit Pluvia çatı drenaj sistemi negatif basınç sistemine dayanmaktadır. Bu sistem, Geberit HDPE'den üretilmiş boru ve ek parçaları, çatı süzgeçleri, askılama sistemi ve profesyonel destek paketinden oluşan komple bir çözümdür. Geberit Pluvia, sifonik çalışma şekli sayesinde yatay boru tesisatında eğim verilmesine gerek duymadan çatının komple drenajını sağlar.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO, SQS, BBA, EN 1253-3, LGA
Referanslar
Vodafone Arena, Istanbul, Türkiye
Bakü stadyumu, Bakü, Azerbeycan
3. Havalimanı, İstanbul, Türkiye
Ürün Seri No
116.296.21.1