Yukarı Git

Teras Çatı Penceresi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Çatı Pencereleri, Çatı Çıkış Kapakları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çatı Pencereleri, Çatı Çıkış Kapakları teklifinizi hemen alın!
VELUX Çatı Pencereleri
Girne Mah. Girne Cad. Omega Deniz Plaza No:117/121 D:9, 34852, Maltepe, İstanbul, Türkiye
0216-3025410
0216-3025441
Kısa Tanım
VELUX teras çatı penceresi, 0-15 derece arası düz veya düşük eğimli çatı ve teraslardan gün ışığı ve temiz hava almak amacıyla kullanılmaktadır. Sistem, uzun ömürlü beyaz PVC profile sahip, lamine edilmiş yalıtımlı çift camdan oluşan çatı penceresi ve pencere boyutuna bağlı olarak 5 mm kalınlığında akrilik koruyucu kubbeden meydana gelmektedir.
Uygulama Alanları
VELUX teras çatı penceresi, maksimum %28 eğime kadar tüm çatı malzemelerine uygulanabilir. Bu sistemde, çatı pencerelerinin yerleştirildiği kasa, özel kir tutmaz bombeli bir kubbe ile korunmakta olup sistem kubbe ile birlikte kullanılmalıdır. Ayrıca eteklik uygulaması gerekmemektedir.
Teknik Özellikler
VELUX teras çatı penceresi iki modelden oluşmaktadır: Radyo frekansı ile çalışan io-homecontrol® sistemine sahip uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen akıllı versiyon (CVP) ile sadece doğal aydınlık almanın yeterli olacağı mekanlar için açılıp kapanmayan sabit versiyon (CFP).
Her iki model de, dokuz farklı boyutta mevcuttur. Sadece VELUX Teras çatı pencereleriyle kullanılan özel perde seçenekleri de bulunmaktadır.
Duman tahliye sistemleri ve terasa çıkış pencereleri de mevcuttur.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, CE, 5 yıl Garanti