Yukarı Git

Çatı Pencereleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Çatı Pencereleri, Çatı Çıkış Kapakları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çatı Pencereleri, Çatı Çıkış Kapakları teklifinizi hemen alın!
VELUX Çatı Pencereleri
Girne Mah. Girne Cad. Omega Deniz Plaza No:117/121 D:9, 34852, Maltepe, İstanbul, Türkiye
0216-3025410
0216-3025441
Kısa Tanım
VELUX çatı pencereleri, maksimum cam alanı; kullanıcı dostu, modern ve ergonomik tasarımı; hızlı ve güvenli montajı; patentli «Thermo Technology» ile maksimum enerji verimliliği gibi özelliklerle gün ışığı, konfor ve enerji kavramlarını yeni standartlara taşımıştır. Cam alanı %18 oranında artırılmış ve mekana daha fazla gün ışığı alınmasına imkan sağlanmıştır. VELUX INTEGRA® dokunmatik kontrol paneli ile tek dokunuşla tüm ürünlerin kontrolü mümkündür.
Uygulama Alanları
VELUX Çatı pencereleri 15-90o arasındaki (min %28) eğimlere sahip tüm çatı ve çatı kaplama malzemeleriyle sorunsuz kullanılabilmektedir.
Teknik Özellikler
Lamine edilmiş İskandinav çamı (GZL/GGL Model) ya da ömür boyu bakım gerektirmeyen ahşap üzeri beyaz poliüretan kaplama (GGU model) seçenekleri mevcuttur. Manuel kontrolün yanı sıra, isteğe bağlı olarak akıllı sisteme sahip uzaktan kumandalı pencereye (INTEGRA®) dönüşüm imkanı vardır. Gizli motor ve kablolamaya gerek olmadan Solar seçenek ile bu uygulama sonradan da pencereye eklenebilir. Bu sisteme pencereyi otomatik olarak kapatan yağmur sensörü de dahildir. Tüm pencerelerle uyumlu manuel ya da uzaktan kumandalı perde seçenekleri mevcuttur.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001, 5 Yıl Garanti