Yukarı Git

Çatı Penceresi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Çatı Pencereleri, Çatı Çıkış Kapakları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çatı Pencereleri, Çatı Çıkış Kapakları teklifinizi hemen alın!
Braas Çatı Sistemleri
Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mah. Atatürk Bulv. No:20 , Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-7512491
0262-7512222
Kısa Tanım
Braas Çatı Sistemleri, soğuk ve sıcak çatılara yönelik olarak sunduğu çatı penceresi çözümleri ile manzara seyri, havalandırma, aydınlatma ve gerektiğinde (acil durumlarda) çatıya çıkış imkanını bir arada sunuyor.
Otomatik Havalandırma Sistemi (Ventair Magnetic System) özelliği ile pencere kapalıyken bile, kullanıldığı odadan saatte kişi başı 24 m³ havayı, şiddetli rüzgarlarda dahi, dışarı tahliye etmeye olanak tanıyor. Ayar düğmesi sayesinde, tahliye edilecek havanın miktarı ayarlanabiliyor veya istenildiğinde havalandırma tamamen kapatılabiliyor. Geç kirlenen cam özelliği ile çatı penceresi üzerindeki su, toz, organik kirleticiler, deniz suyu, böcek kalıntıları cam üzerindeki güneşin UV ışınları ile reaksiyona giren özel bileşenler sayesinde azaltılır. Böylece Braas çatı pencereleri çok daha geç cam temizliği gerektirir.
Uygulama Alanları
Braas çatı pencereleri, yeni yapılan çatılarda kullanılabildiği gibi, yenileme çalışmalarında da aynı güvenlikle kullanılabiliyor, eski binalara değer, insan hayatına konfor katıyor.
Teknik Özellikler
Ebatlar: Comfort & Elegance (78 x 98 cm) ve (78 x 118 cm), PVC Thermolux (55x78)
Yüksek ısı direncine sahip cam (U=1.1 W/mK)
Enerji verimliliğini arttıran düşük emisyonlu iç cam, temperli dış cam
Kombi eteklik
Gölgelik perde
Uzaktan açma kolu
Kalite Garanti Belgeleri
CE