Yukarı Git

Yana Kayar Hareketli Çatılar/SunRoof

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Cam Çatı Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Cam Çatı Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Libart Proje ve Uygulama A.Ş.
Mermerciler Sitesi 2.Cad. No:8/1 Beylikdüzü, 34900, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye
0212-8790265
0212-8763567
Kısa Tanım
SunRoof yana kayar hareketli çatılar; iki duvar arasına monte edilerek hareket eden, kapalı bir çatıyı tamamen açık bir alana dönüştürebilen yapılardır. 3 m’ den başlayıp, 6 m genişliğe kadar üretilebilen özel çözümlerdir. Boylarda bir kısıtlama yokdur. Kaplama olarak cam veya polikarbonat malzeme kullanılır. Libart sistemleri Uluslararası Yapı Standartlarına (IBC) göre tasarlanır ve üretilir, bu sayede yıllarca kullanılabilen güvenli ve sağlam yapılar inşa edilir.
Uygulama Alanları
Restoran ve kafeler, otel ve ticari işletmeler, konut projeleri ve endüstriyel tesisler
Teknik Özellikler
Müşterinin ihtiyacına göre cam veya polikarbonat malzeme ile kaplanabilir. Tüm sistemler, tamamen elektrostatik toz boyalı 6063-T6 alüminyum profilden ve paslanmaz çelik bağlantı parçalarından oluşur. Profiller istenilen RAL rengine boyanabilir. Otomatik hareketli sistemlerdir.
Kalite Garanti Belgeleri
CE (Cam, Alüminyum Profil ve Bağlantı Elemanları), IBC, Bağımsız Statik ve Mühendislik Hesaplamaları (Quantum Engineering, WA-USA)