Yukarı Git

Taşyünü Asma Tavan Sistemi ve Profilleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Uygulama, Taahhüt
Taşyünü Asma Tavan fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Taşyünü Asma Tavan teklifinizi hemen alın!
Rock Panel San. ve Tic. Ltd. Şti.
Dumlupınar Mah. Abdülhamithan Cad. No:19 , Pendik, İstanbul, Türkiye
0216-3790030
0216-3790041
Kısa Tanım
Mineral fiber panellerin üreticilerinden olan USG Interiorst East ‘den ithal edilen taşyünü paneller ve Donn Product ürünü T profiler ile gerçekleştirilecek olan asma tavan sistemidir. Kullanılan profil sistemi Donn Click, bir patent olup; tüm profiller sistemin hataya meydan vermeden tavanda oluşturulmasını sağlamaktadır. Diğer profil çözümlerinde özellikle büyük açıklıklı büyük alanlarda profili düzgün bir hat oluşturmak bir ustalık işi olmakta ve büyük çaba gerektirmektedir. Donn Click profil sisteminde böyle bir çaba gösterilmeksizin düzgün hatlar oluşturulmakta ve montaj süresi kısa olmaktadır.
Uygulama Alanları
Fabrikalar, bürolar, bankalar, oteller, hastaneler, marketler, showroom ve mağazalar gibi gürültü kontrolünün istendiği yerler dışında, yüzme havuzları, mutfak, gıda endüstrisi, ilaç fabrikaları gibi özel teknik şartların mevcut olduğu mahallerde; diğer bir değişle asma tavan gerektiren her yerde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Taşyünü tavan paneli; 600x600 mm boyutunda mineral fiber esaslı, akustik, dekoratif asma tavan panelidir. Yangına dayanıklılık,ses yutma özelliklerinin yanı sıra, görünüm yüzü beyaz boyalıdır. Yumuşak bir fırça veya vakumlu bir süpürge ile temizlenir, tekrar boyanabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, CE, TUV, CERT