Yukarı Git

Metal Asma Tavan Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Metal Asma Tavan fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Asma Tavan teklifinizi hemen alın!
Deckon Asma Tavan Sistemleri
Şerifali Mah. Barbaros Cad. Söyleşi Sok. Maysa Plaz No:15/1, 34778, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-3142422
0216-3142411
Kısa Tanım
Genişletilmiş metal asma tavanlar, açık yüzeyi ve transparan görüntüsü sayesinde ışıklandırma ve hava sirkülasyonu açısından alana değer katan bir tavan elemanı olarak kullanılır. Yarı geçirgen bir yüzey ile asma tavan boşluğunda bulunan elektrik ve mekanik tesisat elemanlarına bir örtü vazifesi görmektedir. Metalin istenildiği gibi eğilip bükülebilen yapısı ile tasarımcılara sınırsız olanaklar sunmaktadır. Sadece asma tavan elemanı olarak değil, cephe tasarımlarının da önemli bir unsuru olarak kullanılabilir. Farklı mesh ölçüleri ile birbirinden farklı görüntüler elde edilebilmektedir. Mimari meshler, gelecekte bina içi ve dışı tasarımlarda önde gelen tercihlerden biri olacaktır.
Uygulama Alanları
Kamu binaları, bankalar, havaalanları, hastaneler, otel, ofis, üniversite ve okul binaları, spor salonları, yüzme havuzları, alışveriş merkezleri, metro ve tren istasyonları
Teknik Özellikler
0,5-6 mm alüminyum, dkp sac veya paslanmaz çelik
Genişlik (maks.): 1500 mm
Uzunluk: İsteğe göre üretim
Taşıyıcı sistem: Hook-on, gizli taşıyıcı
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, CE