Yukarı Git

Metal Çerçeve Bileşenleri/Rigiprofil™ ULTRA I

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İhracatçı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık
Asma Tavan Yardımcı Öğeleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Asma Tavan Yardımcı Öğeleri teklifinizi hemen alın!
Saint-Gobain Rigips Alçı San. ve Tic. A.Ş.
İlkbahar Mah. 606. Sok. No:8, 06550, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-4636363
0312-4636364
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Instagram
Kısa Tanım
Rigiprofil TM ULTRA I profilleri alçı levha bölme duvar, asma tavan ve duvar giydirme sistemlerinde kullanılan metal çerçeve elemanlarıdır. Patentli UltraSTEEL TM teknolojisiyle üretilen Rigiprofil TM ULTRA I profilleri ile yükseklik ve darbe dayanımı gerektiren duvarlar daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli olarak inşa edilir. Alçı levha asma tavanlarda da aynı şekilde daha hızlı bir uygulama sağlar. Rigiprofil TM ULTRA I profilleri; standartların üstünde duvar ve tavanlar inşa etmek için ayrıcalıklı hissettirecek bir kolaylık sağlar. Türkiye’de yalnızca Rigips’in ürün gamında yer alan bu ürün; 50, 75 ve 100 mm boyutları ile istenilen derinlikte duvar uygulamalarına olanak verirken her iki tarafa da açılan yüksek kanatları istenilen performans kriterlerinin karşılanmasına yardımcı olur.
Uygulama Alanları
Konutlar, oteller, hastaneler, alışveriş ve iş merkezleri, havaalanları, restoranlar, asma tavan, duvar giydirme ve bölme duvar sistemlerinin uygulanmasında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
DX51D – Z140, DIN 18182-1, TS EN 14195
Kalite Garanti Belgeleri
DIN 18182-1, CE, ISO 9000