Beyaz Portland Çimentosu, Ekobeyaz, Portland Kompoze Çimento, Portland Çimento, ISIDAÇ 40, Sülfata Dayanıklı Çimento, Ekoharç, Beyaz Çimento Klinkeri, Gri Klinker çeşlitlerinden meydana gelir.

Uygulama Alanları

Beyaz çimento: Betonarme bina inşaatları, prekast elemanlar, bahçe mobilyaları, hazır sıva ve harç. Ekobeyaz: Prekast uygulamalar, yapı kimyasalları, kent mobilyaları. ISIDAÇ 40: Yapı kimyasalları (zemin tesviye harcı, tamir harcı, vb.), refrakter endüstrisi refrakter harç ve beton imalatı, Kısa sürede hizmete girmesi gereken yapılar, aşınma direnci yüksek yer döşemeleri, madencilik, kanalizasyon sistemleri, vb.

Teknik Özellikler

Beyaz Portland: Süper beyaz portland çimentosu Ekobeyaz: Ekonomik ve ekolojik yüksek beyazlıkta portland kalkerli çimento. Portland Kompoze: Birden fazla katkı içeren katkılı Portland çimentosu. Portland Çimentosu: Yüksek oranda C3S içerir ISIDAÇ 40: Alümina içeriği %40 olan kalsiyum aluminatlı çimento. Sülfata Dayanıklı: C3A miktarı en çok %5 olan portland çimento klinkeri alçı taşı ile öğütülerek özel olarak üretilir. Ekoharç: Ekonomik ve ekolojik flap, sıva ve örgü harcı çimentosu.

Kalite Garanti Belgeleri

TSE Uygunluk belgeleri (her ürün için TS-EN), CE

Marka

Çimsa

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Çimento

Satış Noktaları