3.nesil kristalize esaslı kapiler beton su geçirimsizlik katkısıdır. Betonun mikser içerisinde karışımı sırasında veya beton santralında kuru karışım olarak bir metreküp betondaki çimento miktarının % 0,8-1 oranında karışıma ilave edilir.

Uygulama Alanları

Betonarme su ve atık su havuzları, yüzme havuzları, temel ve perde duvar betonları, baraj, tünel, betonarme sulama kanalları, prekast (ön dökümlü) ve shotcrete (püskürtme) betonlar, iskele ve rıhtım vb. gibi deniz suyuna maruz betonarme yapılar

Teknik Özellikler

Zehirli madde içermez ve içme suyu depoları için onaylıdır(NSF). Düşük doz oranlarına sahiptir (çimento ağırlığının % 0.8-1). Kimyasallara dayanıklıdır (sürekli temas: PH3.0-PH11.0, periyodik temas: PH2.0-PH12.0). VOC (değişken organik madde) içermez. Çevreye zararlı değildir. Yüksek hidrostatik basınca karşı dayanıklıdır (20 bar). 0,4 mm kılcal çatlakları kapatarak onarır ve geçirimsizlik sağlar. Beton içindeki donatı demiri korozyona karşı korur. Betonun basınç mukavemetini artırır. Betonu sülfatlara, klorür penetrasyonuna ve karbonasyona karşı korur. Alkali-silika reaksiyonunu (ASR) önler.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, NSF, TUV, GREEN LABEL, CE, BASTA

Marka

Penetron

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı

Hizmetler

Proje, Danışmanlık

Etiketler
Beton katkısı Kapiler su yalıtımı Kristalize beton katkısı

Satış Noktaları