Banyo, mutfak, havuz, hamam ya da dış mekanlardaki seramik alanların yanı sıra, projelerde farklı boyutlarda tüm yüzeylere uygulanabilecek tasarımları özel baskılı fayans uygulamaları ile hayata geçirilebilmektedir.

Uygulama Alanları

Mutfak, banyo, havuz, iç ve dış mekanlar, kafe, restoran, mimari projeler, otel duvarları genel kullanım alanları arasında yeralmaktadır.

Teknik Özellikler

Fayans ölçüleri: 10x10 cm/20x20 cm/30x60 cm /30x30 cm/40x40 cm/talebe göre istenilen boyutta ve istenilen ebatta fayansa istenilen dijital baskı gerçekleştirilebilmektedir. Tuz ruhu, çamaşır suyu, temizlik deterjanı, alkol, bulaşık deterjanı gibi kimyasal temizlik malzemelerine karşı tam korumaya sahiptir. Havuz kimyasallarına karşı dayanıklıdır. Doğa dostu fayanslarda baskı sonrası hiçbir şekilde gaz salınımı gerçekleşmemektedir. UV ışınlarına karşı 10 sene boya solmama garantisi vardır. Uygulama sırasında normal fayanslardan hiçbir farkı bulunmamaktadır. Kolay fayans uygulaması için her bir fayans özel olarak kodlanarak uygulamaya hazır hale getirilmiştir.

Marka

FayansArt

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Duvar karosu Fayans Seramik karo Dijital baskılı seramik karo Tezgaharası mutfak seramiği

Satış Noktaları