Yukarı Git

DuPont™ Corian®

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Mutfak Tezgâhı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mutfak Tezgâhı teklifinizi hemen alın!
Dupont Türkiye Kimyasal Ürünler San. ve Tic. A.Ş.
Palladium Tower İş Merkezi, Barbaros Mah. Kardelen Sok. No:2 Kat:13, 34746, Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0216-6870400
0216-6870420
Facebook
Twitter
Etiketler: mutfak tezgâhı
Kısa Tanım
Corian® yalnızca DuPont tarafından üretilen orijinal masif yüzey malzemesidir ve satışı DuPont Türkiye Kimyasal Ürünler San. Tic. A.Ş. tarafından yapılmaktadır. Corian®, doğal mineraller ile akriliğin homojen bileşimiyle elde edilen ve hemen her tasarım ve ebada uygun olarak kesilip birleştirilebilen, şekillendirilebilen ve işlenebilen masif ve gözeneksiz bir yüzey malzemesidir. Estetik ve işlevsel olmasının yanı sıra kolay işlenebilen Corian®, ek yerlerinin belli olmaması, ısı ile şekillenebilmesi bir çok detayın başarı ile çözülmesine olanak sağlar.
Yüzeyi kolay aşınmadığından sert temizlik malzemelerinin kullanılabildiği malzeme, ayrıca cilalanabilmektedir.
Uygulama Alanları
Mutfak tezgâhları, banyo tezgâhları, duş ve küvet alanları gibi ev uygulamalarının yanı sıra, hastaneler, oteller, okullar, mağazalar, bankalar, lokantalar gibi pek çok ticari mekan uygulamalarını da kapsamaktadır. Hizmet bankosu, tezgah, duvar kaplaması, hatta dış cephe kaplamaları ve çok çeşitli özel tasarımlarla, hijyen, dayanıklılık, işlevsellik ve estetiğin birlikte düşünüldüğü her çeşit uygulamada yaygın olarak kullanılmaktadır.