Yukarı Git

Kuvars Esaslı Kompoze Taş Mutfak Tezgahları

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı
Hizmetler:
Proje
Mutfak Tezgâhı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mutfak Tezgâhı teklifinizi hemen alın!
Cosentino
Marmara Geri Dönüşümcüler Koop. Sitesi Şekerpınar Mah. Ayçiçek Sok. No:6, 41435, Çayırova, Kocaeli, Türkiye
0262-6580335
0262-6580366
Facebook
Twitter
Instagram
Pinterest
Kısa Tanım
%93 doğal kuvarstan oluşan Silestone, 100’ün üzerindeki rengi ve üç farklı yüzeyiyle dünyanın lider kuvars yüzey markasıdır. Yüksek leke, darbe, çizilme direnci ve su emmeyen gözeneksiz yapısı sayesinde bakımı çok kolay olan Silestone mutfak, banyo, otel, restoran ve laboratuvar gibi yüksek beklentili yapılar için son derece uygundur.
Hiçbir sentetik bağlayıcı kullanılmadan tamamen doğal malzemeden üretilen Dekton ultrakompakt yüzeyler, zamanla solmaz, yıpranmaz, sararmaz ve ilk günkü formunu kaybetmez. Yüksek ısılara dayanması, kimyasal maddelerden etkilenmemesi, çizilme ve sıvılara karşı dirençli olması sayesinde mutfak tezgahları için ideal malzemedir.
Uygulama Alanları
Silestone: Mutfak tezgahları, arka paneller, eviyeler, banyo tezgahları, lavabolar, duş tekneleri, duvar kaplamaları, zeminler, merdivenler, eşikler, süpürgelikler, mobilyalar gibi farklı bir çok alanda kullanılabilir.
Dekton: Mutfak tezgahları, iç dış zeminler, duvar kaplamaları, merdivenler, bina dış cephe giydirmeleri, yüzme havuzu içi ve çevresi gibi birçok farklı uygulamada kullanılabilir.
Silestone ve Dekton yoğun yaya trafiği olan alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller ve havaalanları gibi mekanlar için de çözümler sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Silestone:
Yüksek çizilme, darbe, leke, sıvı emme direnci
12, 20 ve 30 mm. kalınlık
304x138 cm plaka ölçüleri
25 yıl garanti

Dekton:
Yüksek çizilme, darbe, leke, sıvı emme, UV ve ısı direnci. Genleşme ve solma yoktur. Alev almaz.
8, 12, 20 mm kalınlık
320x144 cm plaka ölçüleri
10 yıl garanti
Kalite Garanti Belgeleri
Greenguard, Greeanguard Gold, NSF, LGA, ISO 14001, EPD, CradletoCradle
Referanslar
Çiftçi Tower, Acarblu, Emaar, Quasar, Antteras, Spine Tower, Quen İstinye, Antorman, Siyahkalem Köy, Bakü Haydar ALiyev Havaalanı, Coca Cola Genel Müdürlük, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kahve Dünyası, Orya Park, Uptown İncek, Nevbançe Konutları, Konar Prestij, Mistral Tower, Kaplankaya Project, Nlatis Residence, Nayman Suites, Teona, Borgo, Rönesans Yozgat-Adana-Elazığ-Bursa-İstanbul Şehir Hastaneleri, Park Avenue-YDA, Avrupa Evleri