Yukarı Git

Mutfak Tezgahları, Dolap Kapakları, Masa Tablaları

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Mutfak Tezgâhı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mutfak Tezgâhı teklifinizi hemen alın!
Berk Laminat Limited
Kağıthane Cad. Ak Apt. No:19/A, 34403, Kağıthane, İstanbul , Türkiye
0212-2954755
0212-2954759
Kısa Tanım
Mutfak tezgahları; 28-30-38 mm kalınlıklarda yeşil sunta / MDF / sunta / marin kontra üzeri; ön yüzü Lamicolor laminat arka yüzü Lamicolor balans laminat ile preslendikten sonra alın kısmı istenen radüs formlarına (postforming) uygun şekilde üretilmekte ve firmanın İstanbul stoklarından teslim edilmektedir. Lamicolor laminat mutfak tezgah renklerini yeni trend renk koleksiyonu arasından seçilebilir.
Mutfak tezgahı boy ölçüleri: 280 / 366 / 410 / 420 cm
En ölçüleri: 61 cm standart en ya da istenilen en ölçüsünde üretilebilir.
Dolap kapakları ve masa tablaları; 18 – 38 mm arası kalınlıklardaki sunta/MDF/kontra üzeri ön yüzü Lamicolor laminat arka yüzü Lamicolor balans laminat ile preslendikten sonra kenarlar kısımları isteğe uygun PVC /metal / ahşap kenar bantları ya da radüs formlarında ve istenilen ölçülerde (sipariş üzerine) üretilmektedir. Lamicolor laminat geniş renk yelpazesi arasından seçim yapılabilir.
Uygulama Alanları
Banyo-mutfak tezgahları, mutfak-banyo dolap kapakları, ev-ofis-okul masaları, laminat bar tezgahları, hastane mobilyaları, dinlenme tesisleri, laboratuarlar, depo rafları, büyük mağazaların ürün rafları, bekleme salonları, ofis mobilyaları, masa tablası, fuar standları, fastfood masaları, oyun salonları, yat-tekne-gemi dekorasyonları, kontrol panelleri, süpürgelikler, hastane ve okullar için çarpma bantları
Teknik Özellikler
Lamicolor laminat mutfak tezgahları çizilmeye, aşınmaya, darbeye dayanıklıdır.
HPL plaka laminatlardan üretildiğinden antistatiktir, antidusttır (toz tutmaz), sigara ateşi ve aleve dayanıklıdır. Aşınma ve leke tutmama özellikleri maksimum değerler taşır. Hijyen ve steril şartlar sunar. Ultraviyole ışınlardan ve asitlerden etkilenmez. Temizlik ve bakım konusunda masraf gerektirmez. Rutubete dayanıklıdır.
Kalite Garanti Belgeleri
EN 438, EN 12721, ISO 1183