Kompozit Modüler Banyo

Nevka Composite House banyoları; kompakt sistem olup, tamamen kullanıcı konforu düşünülerek tasarlanmıştır. 27 farklı ölçüde olan banyolar; çok özel metotlar ile kalıplama esnasında üretilmektedir.SMC hammaddesinden imal edilen banyolarda, çelik ve beton konstrüksiyon kullanılmamaktadır.Tamamı % 30 cam elyaf, A class, UL 94 B sınıfı yanmaz özelliği olan SMC hammaddesinden imal edilmektedir. Hafiftir, taşıma ve kurulum kolaylığına sahiptir. Her türlü hava şartlarına dayanıklı olup; yüksek ısı ve ses yalıtımına sahiptir. Banyolar demontedir, istenildiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir. Sökümlerde malzemeler zarar görmez. SMC hammaddenin yapısı itibariyle nemden etkilenmez, şişme yapmaz.


Modüler Sistem Banyo fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Modüler Sistem Banyo teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Banyo dekorasyonu Banyo Modüler sistem banyo Banyo mobilyası Kompozit banyo mobilyası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Bireysel konutları, kalıcı konutlar, oteller, tatil köyleri, öğrenci yurtları, spor kompleksleri

2Teknik Özellikler

Malzeme: SMC hammaddesinden üretilmiştir.
Yanmazlık, ısı ve ses yalıtımına sahiptir.
Su geçirmez, doğaya zararsızdır. Yeniden kullanılabilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 14001:2004, IAF-DAkks, ISO 14001:2004 TÜRKAK, ISO 22000:2005 JAS-ANZ ISO 22000:2005, OHSAS 18001:2007 (Production Sales of SMC, Fiberglass, Polyurathane, Plastic Injection, Automotive Parts, Water Tank And Building Materials), CE, OHSAS 18001, ISO 9001