Yukarı Git

Banyo Takımı/Vero

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Seramik Sağlık Gereçleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Seramik Sağlık Gereçleri teklifinizi hemen alın!
Duravit
İstanbul Deri Organize San. Böl., Vakum Cad., No:1, İ-4 Özel Parsel, 34956, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0216-4585151
0216-4585195
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Sinema ekranı veya bilgisayar monitörü, buzdolabı ya da süt kartonu, bir oda, bir masa, bu broşür: dünyamız dikdörtgen olmadan düşünülemez. Belki de bu nedenle Vero bizi bu kadar çekti: bu seramik serisinin biçimleri tamamen dikdörtgenle sınırlı. Bu, yeni olasılıklara yol açan bir sınırlama: bunun nedeni de Vero’ nun tüm zamanların en çok yönlü seramik serilerinden biri olması. Özündeki minimalist tasarım ve Duravit’in seramik geleneğinden ve uzmanlığından alınan güçlü destek sayesinde, Vero biçimi, işlevi ve kalitesi bakımından etkileyici.
Uygulama Alanları
Banyolar
Teknik Özellikler
Yatay damarları ve dikey kolları heyecan verici bir kontrast yaratır. Konsolun ön kenarlarında biten gösterişli ve özgün krom kulplar “kü” görümünü tamalar. Her şey düzenli tutan entegre çekmece sistemi, konsolun yanındaki krom havluluk ve konsolun altında bulunan LED ortam aydınlatması opsiyonel olarak mevcuttur. Dikdörtgen Vero klozet ve bidelerini asma ve ayaklı çeşitleri bulunmaktadır.
Düz ve ayırt edici, konsolun ön kenarlarında bulunan krem kulplar “kübik” görümünü mükemmel bir şekilde tamamlar.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, TSE EN 997, ISO 9001, ISO 1401, TSE 1801, LEED Certificate