Yukarı Git

Banyo Mobilyası/Delos

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Banyo Mobilyası fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Banyo Mobilyası teklifinizi hemen alın!
Duravit
İstanbul Deri Organize San. Böl., Vakum Cad., No:1, İ-4 Özel Parsel, 34956, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0216-4585151
0216-4585195
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Delos banyo mobilyası minimalist ve konfor açıdan banyo tasarımında yeni standartlar belirliyor. Estetiği bozan kulplar kullanılmamıştır: dolap ön kapağına hafif bir dokunuşla çekmeceler öne doğru yavaşça açılır. Tezgâhlar gizli montaj aparatlarıyla banyoda yüzeycesine gözüküyor. Delos ayna ve aynalı dolap aydınlamasında özel patentli bir teknoloji kullanıldı: aynaların arkalarına yerleştirilen aydınlatmalar yukarıdan yansıdıktan sonra kullanıcıya ulaşıyor. Böylelikle maksimum aydınlatma sağlanmış oluyor.
Uygulama Alanları
Banyolar
Teknik Özellikler
Delos serisi aynalı dolaplara opsiyonel olarak ses sistemi entegre edilebilir ve müzik tüm Bluetooth uyumlu cihazlarla dinlenebilir. Delos çekmeceler hafif bir baskı ile kolayca açılır ve kapanır. Çekmeceler isteğe bağlı olarak özel ceviz ya da kestane çekmece içi bölmelerle tamamlanabilir. Havluluk tezgahına istenilen bölümüne eklenebilir.Özel aydınlata sistemi ile LED aydınlatma indirekt bir açıyla yansıyarak gözü rahatsız etmez ve etkili bir aydınlatma ve atmosfer yaratır. Dolap kapakları kabine birebir örtüşür, çekmeceler ise tip-on mekanik açma teknolojisi ile açılır ve kapanır.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, TSE EN997, ISO 9001, ISO 1401, TSE 1801, LEED Certificate