Yukarı Git

Banyo Mobilyası/2nd floor

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Banyo Mobilyası fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Banyo Mobilyası teklifinizi hemen alın!
Duravit
İstanbul Deri Organize San. Böl., Vakum Cad., No:1, İ-4 Özel Parsel, 34956, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0216-4585151
0216-4585195
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Banyoyu evden ayrı ve izole bir oda olarak değil, açık ve sıcak bir ortam olarak görüyoruz. 2nd floor ile Sieger Design ve Duravit bu fikri onurlandırıyor. Kaliteli tasarlanmış bir koleksiyonla konforlu mobilya serisini birleştiren 2nd floor’da basit araçlarla şık ve davetkâr bir oda tasarlanıyor. Çok sayıdaki sıcak ahşap unsur seramiğin ve akriliğin beyazıyla çekici bir zıtlık oluşturuyor. Çok çeşitli boyut ve seçenek sayesinde, misafir banyoları ve makyaj odaları gibi küçük odalar dahil her tür mimari ortamda çekici bir banyo oluşturmak mümkün.
Uygulama Alanları
Banyolar
Teknik Özellikler
2nd Floor lavabo dolabı aydınlatmalı rafları 90°açıyla konumlandırılmıştır. Tezgâh ve ilave havluluk gömme lavabo, 50 cm ya da 100 cm. 2nd floor mobilya serisi saf zarafeti temsil ediyor. Aynalı dolap kapılarının ardında bol miktarda boş alan sağlayan uzun dolap burada gül ağacı (dekor) cilası ile görülüyor. Her iki taraftaki ışık şeritleri en uygun aydınlatmayı sağlıyor. Mobilyanın 40, 60, 80 ve 120 cm genişliklerdeki modüler boyutları dikkatle planlanmış.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, TSE EN997, ISO 9001, ISO 1401, TSE 1801, LEED Certificate