%100 bambu çubuk görünümlü ve bambu dokulu, plaka formatlı, dekoratif duvar kaplama malzemesidir. Fiberglas takviyeli polyester, bambu tozu ve özel kimyasallar karışımlarından üretilmiştir. Kendinden hazır renk ve dokusundadır. Ham Plaka veya sonradan boyalı bir malzeme değildir! Plakalar ort. 285 cm x 130 cm ebatlarındadır. 1 Plaka 3,7 m² alanı kaplamaktadır.

Uygulama Alanları

İç ve dış mekânlar, villalar, oteller, restoranlar, şarap mahzenleri, prefabrik yapılar, SPA ve Hamamlar, kafe ve barlar, konutlar, ofisler, mağaza ve showroomlar, fuar stantları, portatif uygulamalar, bahçeler, mutfaklar, tavanlar, banyolar, özetle yaratıcılığınıza kalmış her türlü iç ve dış mekânda duvar kaplama, tavan kaplama ve cephe kaplama olarak kullanılır.

Teknik Özellikler

Patentli üretim tekniği ile İspanya’da üretilmiştir. Plaka ebadı 285 cm x 130 cm (h). Kaplama alanı 3,7 m². Ağırlık ort. 5-6 kg/m² Et Kalınlık 3 mm, desen derinliği ort. 2,5 cm Alev almaz. (Euroclass Ds3d0) Vida ile direkt monte edilir. -20 ile +60 C derece arasında üründe genleşme veya çekme oluşmaz. Sağlıklıdır, polyester kokusu yaymaz. Su ve nemden etkilenmez. UV korumalıdır. İç mekânda 15 yıl, dış cephede 5 yıl ürün garantisi mevcuttur.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000 APPLUS- LGAI Techological Center- EC 0519/00 ISO 14001:2004 APPLUS- LGAI Technological Center-MA-0182/00 Alev Almazlık Belgesi

Marka

NETEREN - TOTAL / TOTALDesign

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Uygulama, Montaj, Taahhüt

Etiketler
Cephe kaplaması Cephe paneli Duvar kaplaması Bitirme İşleri

Satış Noktaları