Ayhan Göçmen Makina

Firma Hakkında

GÖÇMENLER GROUP; kurulduğu yıldan itibaren inşaat demiri kesme, inşaat demiri bükme ve hafif inşaat makineleri sektöründe farklı çizgisi ile hem AR-GE çalışmalarıyla, hemde ürün çeşitlendirmesi ve kalitesi ile hızla büyüyerek pazarda lider konumuna ulaşmıştır. Ülkemizde, Ankara Bölge Müdürlüğü  ve İstanbul Şubeleri ile 50 yılı aşkın bir süredir ürettiği ve 5 kıta 56 ülkede inşaat demiri kesme, inşaat demiri bükme  makineleriyle, müşterilerine satış ve servis hizmeti vermektedir.
 
GÖÇMENLER GROUP,  müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile tüm bölge müdürlükleri ve bayilerinde servis hizmeti verme zorunluluğu getirmektedir. Üretimini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi güvencesinde gerçekleştiren ve bu kalite hizmetini CE gibi kalite-güvence belgeleri ile genişleten GÖÇMENLER GROUP  diğer yandan yoğun AR-GE çalışmaları ile ürün çeşidini sürekli olarak artırmaktadır.
 
İnşaat demiri kesme, inşaat demiri bükme, hafif inşaat makineleri sektörüne kaliteli, pratik ve ekonomik çözümler sunmakta olan firmamız, yüksek sorumluluk bilinciyle, deneyimli ve dinamik kadrosuyla, son teknoloji ile donanmış, yüksek hassasiyetli teknolojik üretim yapan fabrikasıyla siz müşterilerine hizmet vermektedir. 
 
Bu anlayış ile GÖÇMENLER GROUP, inşaat demiri kesme, inşaat demiri bükme ve hafif iş makineleri sektörünün en yaygın servis ağına sahip firmasıdır. Çeşitli inşaatçı el aletlerinin üretim, satış, servis ve yedek parça hizmetlerini, 50 yılı aşkın sektör bilgisi ile müşterilerine sunarak, 56 ülkeye ihracat yaparak sektöründe dünya lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ürünler

Ayhan Göçmen Makina

Teklif İste

Gönder