Autodesk’in ürün veri yönetimi yazılımı Autodesk® Vault ile mühendislik bilgilerini, tasarım verilerini ve dokümanları güvenli bir şekilde saklar, yönetir ve tasarımdan imalata olan süreci kısaltır.

Uygulama Alanları

Ürün veri yönetimi (PDM-Product Data Management) yazılımı olan Autodesk Vault ile farklı lokasyonlardaki çalışma grupları bağlantı kurabilir, tasarım, mühendislik ve imalat departmanları iş birliği yapabilirler. Aynı zamanda tüm ekip sayısal bilgileri paylaşarak tüm süreç boyunca çok daha verimli olurlar.

Teknik Özellikler

Teknik değişiklik taleplerini takip etmek, malzeme listelerini yönetmek, tasarım dâhilinde olmayan kişilere dahi yetki atamak ve bunları kontrol etmek gibi birçok önemli özelliği ile Autodesk Vault kullanıcıya tüm iş sürecine hükmetme imkânı tanır. Autodesk Vault yazılımı, Autodesk kullanıcılarına kendi verileri arasında bağlantı kurmalarını sağlayan görsel odaklı bir platform sağlar ve kullanıcıların proje bazında işbirliği yapmasına imkân verir. Diğer özellikleri; Proje yönetimi ve raporlama, Microsoft SharePoint ve Outlook ile entegrasyon, Autodesk yazılımları ile entegrasyon, diğer CAD yazılımları ile entegrasyon, eşzamanlı tasarım, görsel veri yönetimi, kolay yönetim ve kurulum, basit ve hızlı veri arama, optimize edilmiş veri yeniden kullanımı, otomatik üretkenlik araçları, yenilikçi revizyon yönetimi, veri güvenliği, küresel olarak çok kullanıcı ölçeklenebilirliği, ERP entegrasyonu, tasarımcı olmayanlar için Vault erişimi, SaaS ile üçüncü parti erişim özelliklerine sahiptir.

Marka

Autodesk

Firma Ürün İlişkileri

Genel Dağıtıcı

Etiketler
Bilgisayar yazılımı Mimari tasarım hizmeti

Satış Noktaları