Foto-gerçekçi görselleştirme çalışmalarında ileri düzey modelleme, kaplama, aydınlatma ve canlandırma araçları ile çok daha gerçekçi görseller yakalanmasını sağlar. AutoCAD ve Revit yazılımları ile bütünleşik tasarım araçlarını da kullanarak entegre çalışmalar sağlanabilir. Mimarlar, tasarımcılar, mühendisler ve görselleştirme uzmanları için geliştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Uygulama Alanları

Exposure aydınlatma teknolojisi ile detaylı aydınlatma analiz ve simülasyonları, modelleme, malzeme ve aydınlatma araçları, tümleşik kaplama araçları, canlandırma araçları ile her tür foto-gerçekçi görselleştirme çalışmalarında yüksek verimlilik sağlar.

Teknik Özellikler

Mental ray kaplayıcı, iray kaplama teknolojisi, Nitrous hızlandırılmış grafik çekirdeği ile stilistik kaplamalar, Reveal kaplama, Graphite poligon modelleme araçları, Substance prosedürel dokular, fırça tabanlı şekil verme ve boyama araçları, UVW unwrapping, ProOptimizer, Quicksilver donanım kaplayıcısı, Autodesk malzeme kütüphanesi, Slate malzeme editörü, Containers, Review 3, Populate, Perspektif Eşlemesi, ProMaterials gibi Autodesk Alias Design, Revit, Inventor ve AutoCAD Civil 3D ile birlikte çalışabilirlik özelliklerine sahiptir.

Marka

Autodesk

Firma Ürün İlişkileri

Genel Dağıtıcı

Etiketler
Bilgisayar yazılımı İçmimarlık tasarımı hizmeti Mimari görselleştirme Mimari 3D render Hizmetler

Satış Noktaları