Yukarı Git

Astas Alçı Dekorasyon

Fatih Mah. Cumhuriyet Cad. No:373 Çavuşbaşı, Beykoz, İstanbul, Türkiye

Firma Hakkında

ASTAS, kurulduğu 1979 yılından itibaren gerek yönetim anlayışında, gerekse uygulama alanında ilkeli hareket etmeyin her şeyin önünde görmüştür. Alçı dekorasyonun ticari boyutu kadar sanatsal kriterlerine de değer vermiştir.

Ülkesine ve tarihe karşı sorumlu olduğunu hissederek, kendi bünyesinde AR-GE oluşturmuş, bu birim tarihi klasiklerin değerini bozmadan günümüze yorumlamayı ustaca başarmıştır. Bu nedenle ASTAS imzalı tasarımlarda klasizmi yaşayabilirsiniz. ASTAS ayrıca çağdaş çizgilerden de vazgeçmeden dünü bugün ile birlikte yaşamayı ve yaşatmayı başarmıştır.

ASTAS ortalama 400 kişilik deneyimli personeli, 9000 m2 üretim, 1000 m² Showroom, toplam 10000 m² kapalı alanı ve 10 bin çeşit ürünü, sınırsız tercihli üretim imkanı ile sektöründe lider iddiasını korumaktadır. 

ASTAS tarafından ilk defa 1990 senesinde üretilen “ASPAN” marka asma tavan plakaları, bir çok uygulamacı tarafından tercih edilmektedir. Son derece düzgün yüzeye sahip neme karşı dayanıklı olması, bu tercihi haklı çıkartmaktadır.