Çift tarafı alüminyum plakalarla çevrilmiş, ortasında özel beyaz LDPE çekirdekten oluşan ileri teknoloji ürünü kompozit paneldir. Aluface/FR B1 sınıfı ise alev almaz ürünüdür. Dış yüzey Nano-PVDF, PVDF ve istendiği takdirde polyester boyalı ve paslanmaz olarak üretilebilmektedir.

Uygulama Alanları

Her tür yapıların (iş merkezleri, havaalanı, hastane, konut, alışveriş merkezleri, metro istasyonları vb.) dış veya iç mekânlarında estetik ve fonksiyonel ihtiyaçları karşılamakta kullanılır.

Teknik Özellikler

Standart malzeme kalınlığı: 4 mm Panel ağırlığı: Saray 5,85 kg/m², Saray B1 7,10 kg/m², Saray Aluface 5,85 kg/m², Saray Aluboard 3,9 - 5,22 kg/m² Standart ebatlar:1250x3200 mm, 1500x3200 mm, istenilen boyda üretim yapılabilir. Genel üretim alüminyum levha ön yüzü, Nano-PVDF, PVDF boyalı olup; arka yüzeydeki alüminyum levha astar boyalıdır.

Kalite Garanti Belgeleri

TSEK, GOST-R, UKRAYNA, ODTÜ Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümü'nün ve Alman MPA DRESDEN Laboratuarları’nda EN 13501-1 test standartlarına göre B1 sınıfı zor yanan malzeme FR (fire retardant) özelliklerine sahip olduğu test sertifikalarına sahiptir. 20 yıl boya ve malzeme garantisi verilmektedir.

Marka

Saray, Saray B1, Saray A2, Saray Aluface ve Saray Aluboard

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Kompozit cephe kaplaması Kompozit levha Kompozit panel Nanoteknoloji Yangına dayanıklı cephe kaplama sistemi Bitirme İşleri

Satış Noktaları