Çeşitli model ve özelliklerdeki teleskopik alüminyum kasa seçenekleri ile birlikte cam, doğal ahşap, laminat, deri kaplama ve lake boyalı kanat kombinasyonlarının oluşturduğu dekoratif, dayanıklı, uzun ömürlü, ses geçirmez ve hijyenik olma özelliklerine sahip kapı sistemleridir.

Uygulama Alanları

Sağlık kurumları, iş merkezleri, ofisler, toplantı ve kongre salonları, eğitim kurumları, otel ve dinlenme tesisleri, kültür merkezleri, bankalar, alışveriş ve eğlence merkezleri, konut projeleri

Teknik Özellikler

Kapı kasaları ve kanat çerçeveleri, AL Mg Si 0,5 alaşımdan ekstrüde edilen alüminyum profillerden üretilmektedir. Kasalar teleskobik özellikte olup 2,5 cm’ye kadar duvar kalınlık farklarını tolere edebilmektedir. Kasa ve pervazlarda taşıyıcı et kalınlığı 2 mm.’dir. Her kapıda 3 adet gizli alüminyum menteşe kullanılmaktadır. Kumaş lamineli, opak, transparan, renkli, ayna lamine ve temperli cam kanat seçenekleri üretilmektedir. Duvar birleşimleri ve kanadın kasaya oturduğu bölgelerde darbe ve sesi izole eden airbag fitiller kullanılmaktadır. Kanat çerçevesi kapı kapalıyken karşıdan bakıldığında görülmemektedir. Tüm kasa ve kanat profillerinin 45º köşe birleşimlerinde özel çektirme aparatları kullanılarak hatasız bir birleşim sağlanmaktadır. Profillerdeki eloksal kalınlığı 18-22 mikron aralığında yapılmaktadır. LEED ve BREEAM sertifikalı projelerde kullanılabilir özelliktedir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, TS EN 755-1, TS EN 755-9, TS 4922, BM

Marka

MOOD

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Temsilci, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Alüminyum kapı kasası İç hacim kapısı Kapı Kapı kasası Teleskopik kapı Laminat kapı Ahşap alüminyum kapı sistemi

Satış Noktaları