Alüminyum eloksal veya elektro statik boyalı, statik hesabın gerektirdiği noktalarda 1.8 - 2.0 - 2.2 mm et kalınlığına sahip; ayarlı, kendinden pervazlı erkek ve dişi profilden ve fitil kanalından oluşan sistem, karşılıklı olarak geçme şeklinde monte edilerek vida ile montajı desteklenmektedir. Sistemde; melamin, laminat, masif kaplama veya security cam kanat kullanılabilir. Tuğla, gaz beton ve alçıpan duvarların olduğu ofis yönetim binaları, ev, hotel, hastane gibi çağdaş mekânların kapı gereksinimlerini karşılar.

Uygulama Alanları

Tuğla, gaz beton ve alçıpan duvarların olduğu ofis yönetim binaları, ev, hotel, hastane gibi çağdaş mekânların kapı gereksinimlerini karşılar.

Teknik Özellikler

Sistem kalınlığı: 8-12, 12-16, 16-22, 22-30 cm aralığındaki duvar kalınlıklarına göre Profil rengi: Elektrostatik toz boyalı veya eloksallı Fitil rengi: Açık gri veya siyah Kanat: Melamin, laminat, doğal kaplama, kumaş, deri, ayna veya security cam kanat Kol, kilit. menteşe: MAB marka kilit ve menteşe, HAFELE WERNER marka kol kilit, paslanmaz baston kol vb.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000

Marka

Epart

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Alüminyum kapı kasası Cam kapı Kapı Ofis bölme sistemi Kapı pervazı

Satış Noktaları