Yukarı Git

Müdahale Kapakları

Marka
ACO
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Bakım Servis
Menhol - Rögar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Menhol - Rögar teklifinizi hemen alın!
ACO Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.
Büyükdere Cad. No:151 Yonca Apt. B-Blok D:20, 34394, Zincirlikuyu, İstanbul, Türkiye
0212-3475254
0212-3475257
Kısa Tanım
ACO bağlantı kapakları, bilinen kapakların karşıladığı beklentilerin çok daha fazlasını çeşitli yüzeylerde sunar. Kapağın bulunacağı zeminin yüzey malzemesinin (fayans, mermer, laminat, halı, beton vs.) kapağa uygulanmasıyla, kapak yüzeyi ve yer yüzeyi aynı zemin olur. Bu şekilde kapak dikkat çekmez ve konsept olarak çok daha uyumlu bir görsellik kazanılmış olur.
Uygulama Alanları
Her türlü iç ve dış mekanlar, havaalanı ve limanlar, alışveriş merkezleri, oteller, plajlar, havuz kenarları, mekanik odalar
Teknik Özellikler
Kapaklar yapısal olarak çinko kaplanmış, galvaniz alaşımlı çelik, 304-316 paslanmaz çelik ya da alüminyumdan imal edilir.
EN 124 normuna göre A15 ile D400 yük sınıfları arasında üretilir. Kaplama veya beton zemine uygundur. Kapaklar, çerçevelerine vidalama mekanizmasıyla ve özel tutamaklarıyla oturtulmuştur. Kapakların çerçeve yükseklikleri 75 ile 145 mm arasında değişmektedir. Opsiyonel olarak hidrolik mekanizmalı olabilir. Çift conta sistemi sayesinde koku ve su sızdırmaz özelliktedirler. 30x30 cm boyutlarından başlayarak özel boyutlarda çok parçalı kapaklara kadar üretim yapılabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, LGA, CE - EN 1253-4
Referanslar
Zorlu Center
Hyatt Hotels
Forum AVM
Özdilek AVM
Taksim Meydanı Çevre Düzenlemesi