Green Board® Levhalar; %60 oranında ağaç lifi,%39 oranında Portland çimentosu ve %1 oranında (sıvı cam) minarelleştiriciden üretilmektedir. Lifler mineralizedir ve ağacın mekanik özelliklerinin elde edilmesi esnasında biyolojik bozulma sürecinin durdurulduğu, liflerin hareketsiz hale getirildiği ve yangına dayanım seviyesinin artırıldığı bir süreç sonucunda elde edilir. Bu lifler daha sonra Portland çimentosu ile kaplanır ve hep birlikte özel donanımla basınç altında preslenmesi sonucu, şeklini muhafaza eden, dayanıklı, uzun ömürlü, yekpare yapısı elde edilir.

Ürün Seri No

WWCB

Uygulama Alanları

Tüm asma tavan sistemleriHavaalanı, metro istasyonları, hastanelerdeTiyatro-sinema konferans salonlarındaSpor salonlarında, kapalı yüzme havuzlarıAlışveriş merkezleri, halka açık kapalı alanlarda Tv-radyo-kayıt stüdyoları, ofis toplantı odalarındaOkullar, otel lobileri, restoran, kafe gibi mekanlardaAtış poligonları, kapalı otopark yerlerindeSoğuk hava depoları inşaatlarındaYangın dayanımlı duvar kaplamalarıIsı ve ses ile ilgili hassasiyet gerektiren her durumda kullanılması hem ısı hem ses performansı hem de görsel olarak son derece iyi neticeler vermektedir.

Teknik Özellikler

Portland çimentosu ile ağacın kombinasyonu, hafif ve birçok boşluklardan oluşan gözenekli bir yapı oluşturur. Paneller, duvarlar ve döşeme aralarında kullanıldığında harika bir ses yutucuya ve akustik yalıtım malzemesine dönüşerek ses dalgalarını istenilen hale getirir. Levhalar ahşabın; hafiflik, elastikiyet ve kolay işlenebilirlik özellikleri, çimentonun; su, rutubet, yanma ve çürümeye karşı direnç değerleri ile üstün yapısal özelliklere sahiptir. Yangın ve depreme karşı yüksek dayanıma sahip malzemeler olarak yapı kodu almış olup konutların kaplanmasında kullanılan önemli bir malzemedir.

Kalite Garanti Belgeleri

CE Sertifika, Yangın Güvenliği Sertifikası (B1), Titreşim ve Akustik Belgesi, Mantara Karşi Direnç Test Belgesi, Rusya İnşaat Sertifikasyonu Belgesi, Rusya Devlet Standart Belgesi (GOST-R), Sihhı ve Epidemiyolojik Teknik Şartlar Belgesi, Ekolojik Sertifika; Moskova Devlet Ünivesitesi, FSC Orman Sertifika

Referanslar

Moscow International Airport MosMetro Metro istasyonları MGU Moskova Devlet Ünv.Konf. Salonlar RT Tv sutüdyolar Moskova-St.Peterburg Hızlı Tren Ses Bariyer Moscow Industrial Bank Aselsan-Ankara

Marka

Green Board

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Uygulama, Montaj, Taahhüt

Etiketler
Akustik asma tavan Akustik duvar kaplaması Akustik ahşap panel Akustik cephe paneli Akustik bölme

Satış Noktaları