Sibu Design vizyonu ile, kaliteden ödün vermeden, modern dizayn ve tasarımlarıyla, çağın trendlerini belirleyerek hayallerdekini yansıtmak için benzersiz ürünler üretmektedir. Sibu Design ürünleri özellikle esnekliği, hafifliği ve mükemmel form alabilmesinden dolayı duvar giydirme, tavan giydirme, panel, kemer, eğri ve yassı düzey uygulamalarda inanılmaz çok yönlü bir kolaylık getirmiştir. Sibu Design mimarlar, iç mimarlar, iç mekan tasarımcıları, yat imalat mobilya üreticileri, mağaza vitrin, sergi, teşhir, fuar, stand tasarımları, sahne ve reklam organizasyonları için kısaca her alanda heyecan verici, üretici, başarılı çözümler ve yeni öneriler sunmaya devam etmektedir.

Uygulama Alanları

Hotel, restoran, alışveriş merkezleri, mağaza, stand, sahne, stüdyo, fuar dekorasyonları, yat imalatı, mobilya imalatı, her türlü iç mekan tasarımları, mutfak, banyo, yatak odası vb. alanlarda uygulanmaktadır.

Teknik Özellikler

Sibu; sadeden desenliye, fırçalanmış metal, ayna, ahşap, deri ve dokunmuş yüzeylerden tertip edilmiş birçok bitmiş ürüne sahiptir. Polistrenden (HIPS) üretilen, düşük ağırlıklı, darbeye karşı dayanıklı, yüksek esnekliğe sahip, çevreye duyarlı, maket bıçağı ile kesilebilen Sibu plakaları kendinden tutkallı olarak da temin edilebilir.

Marka

Stainer - Sibu Design

Firma Ürün İlişkileri

Bayi, İthalatçı

Hizmetler

Proje, Uygulama

Etiketler
Duvar kaplaması Dekoratif panel Dekoratif duvar kaplaması Dekoratif duvar paneli Bitirme İşleri

Satış Noktaları