TherraWood® yeni ürünü yalıtımlı duvar profili ile prefabrik ev sektörüne yepyeni bir soluk kazandırıyor. Ahşap malzemelerin dezavantajlarından arınmış ama bir o kadar da ahşap doğallığını yakalamış, dayanıklı ve montajı kolay TherraWood Prefabrik Ev Sistemi; sıva, demir, boya ihtiyacı olmadığından çelik konstrüksiyon ile inşa edilen prefabrik ev sistemlerine göre düşük maliyetli yeni bir ürün olarak müşteri beğenisine sunuluyor. Yalıtımlı duvar profilleri, içerisine enjekte edilen poliüretan malzeme ile birlikte termal yalıtımı en üst seviyeye taşıyor. Yapısında bulunan yüksek kalitedeki hammaddeler sayesinde, termal boyuna uzama değerleri minimum seviyeye düşüyor. UV ışınlarına, suya, neme ve her türlü hava koşuluna karşı yüksek performans gösteriyor.

Uygulama Alanları

Prefabrik evler, villalar, afet konutları, kalıcı konutlar, ofis, hastane, okul, sosyal tesis, otel, tatil köyü ve bungalov.

Teknik Özellikler

Krem rengi üretilen duvar profilleri, su bazlı dış cephe koruma boyaları ile istenilen renge boyanabilir. Duvar profillerinin içine 40 density poliüretan malzeme enjekte edilir. Kalınlık: 60 mm Genişlik: 250 mm Boy: 2000 mm/6000 mm

Kalite Garanti Belgeleri

FSC, CE, GOST- R, UNE-ENV 12633, 20 Yıl Garantili

Marka

TherraWood®

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Taahhüt

Etiketler
Ahşap prefabrike konut

Satış Noktaları