Ahşabın doğal dokunuşunu plastiğin yüksek dayanımı ile birleştiren Komwood Pergola sistemleri dış hava şartlarına dayanıklı, uzun ömürlü ve %100 geri dönüştürülebilir çevre dostu bir üründür. Su emmeye, neme karşı dayanıklılığı, böceklenmeden dolayı çürümemesi, bükülüp dönme yapmaması, kıymıklanmaması , özel bakım gerektirmemesi gibi özellikleri mevcuttur. Tüm aksesuarları ile beraber teslim edilir, montajı kolaydır. Komwood Pergole’nin değişik uygulama şekilleri mevcuttur, branda şeritler ile güneş kırıcı olarak, yağmur geçirmez yeni tasarım çatı kaplama profilleri ile üstü tamamen kapalı olarak veya motorlu açılır-kapanır tavan sistemli olarak da teslim edilmektedir. Kompozit ahşaptan imal Komwood korkuluk sistemleri ile beraber de bir takım halinde teslim edilebilir.

Uygulama Alanları

Verandalar,teraslar, havuz çevrelerinde, bahçe ve parklarda villalar gibi özel konutlarda, kafelerde, rekreasyon alanlarında, restoranlar, tatil köyü ve otellerde kullanıma uygundur.

Teknik Özellikler

2 farklı renk Güneş kırıcılı klasik pergola Tamamen üstü kapalı su geçirmez pergola Açılır kapanır motorlu pergola Direk ölçüleri: 125 x 125 x 2500 mm Kiriş ölçüleri: 50 x 150 x 6000 mm Mertek ölçüleri: 50 x 100 x 6000 mm Çatı örtüsü/lambri: 283x33x6000 mm

Kalite Garanti Belgeleri

Marka Tescil Belgesi, RoHS Belgesi

Marka

Komwood®

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Taahhüt

Etiketler
Kameriye Pergola Kompozit pergola

Satış Noktaları