Ahşap kompozit bir ürün olan Semadeck®Kare Deck ahşap ve plastiğin üstün özelliklerinin bir araya getiren yapı malzemesidir. Türkiye'de ilk ve tek olan bir teknoloji ile üretilen Semadeck®Kare Deck diğer döşeme malzemelerine göre üstün özelliklerle mükemmel bir estetik sunmaktadır. Kullanılan hammaddeler insan sağlığına ve atmosfere herhangi bir zararı olmayıp çevreyle dosttur. Ahşabın doğal yapısı ve sıcaklığını sunan Semadeck®Kare Deck her türlü dış hava şatlarına, karşı dayanıklıdır. Bütün iç ve dış mekanlarda uygulamasıyla en üst kalite düzeyini sağlayan Semadeck® Kare Deck hızlı montaj modüler bir sistemdir.

Uygulama Alanları

Ev, ofis, kafe her türlü ticari ve konut alanında iç mekânda kullanılabilir. Teras, havuz kenarları, marina, plaj, yürüyüş ve bahçe yolları, verandalar, köprü, merdiven, park, platform ve basamaklar, peyzaj alanları ve tüm dış ve ıslak zemin döşemeler için uygun bir malzemedir.

Teknik Özellikler

Özel bakım gerektirmez, çürümez, sudan etkilenmez, kıymıklanmaz ve yüzey kaydırmaz. Semadeck® Kare Deck birbirine geçen hızlı montaj modüler bir sistem sunmaktadır.

Kalite Garanti Belgeleri

IS0 9001:2008

Marka

Semadeck®

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Montaj, Taahhüt

Etiketler
Kaymaz yer kaplaması Kompozit ahşap yer kaplaması Ahşap deck yer kaplaması Ahşap kompozit yer kaplaması Bitirme İşleri

Satış Noktaları