Ahşabın doğal dokunuşunu plastiğin yüksek dayanımı ile birleştiren Komwood deck sistemleri dış hava şartlarına dayanıklı, uzun ömürlü ve %100 geri dönüştürülebilir çevre dostu bir üründür. Su emmeye, neme karşı dayanıklılığı, böceklenmeden dolayı çürümemesi, bükülüp dönme yapmaması, kıymıklanmaması , özel yüzey çalışmaları ile sağlanan kaymazlığı, ısı soğurucu özelliğiyle havuz kenarlarında çıplak ayakları yakmaması,kolay işlenebilir olması,özel bakım gerektirmemesi gibi özelliklerinin yanı sıra çeşitli renkleri bünyesinde birleştiren Komwood deck ürünleri havuz kenarlarında,marinalarda, kafelerde, teraslarda kullanılan yüksek performanslı ve şık görünümlü bir sistemdir. Tüm aksesuarları ile beraber teslim edilir, montajı kolaydır, karo deck modüler sistem olarak da üretimi bulunmaktadır.

Uygulama Alanları

Teraslarda, verandalarda, havuz kenarları, marinalar, iskelelerde, plaj yürüyüş yolları, park, köprü, merdiven, bahçelerde, peyzaj düzenlemeleri gibi dış mekan döşeme uygulamalarında kullanıma uygundur.

Teknik Özellikler

5 farklı renk 5 farklı tasarıma sahip deck (1 tip masif + 4 tip delikli) Çift yüzeyli kullanım Kalınlıklar: 26 mm - 30 mm Genişlikler: 98 mm - 145 mm - 164 mm Uzunluk: 4000 mm - 6000 mm Toplam sistem yüksekliği: 56 mm - 60 mm Karo deck modüler sistem: 300 x 300 mm ve 500 x 500 mm

Kalite Garanti Belgeleri

Marka Tescil Belgesi, RoHS Belgesi

Marka

Komwood®

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Taahhüt

Etiketler
Ahşap yer kaplaması Kompozit yer kaplaması Yer kaplaması Dış mekân yer kaplaması Bitirme İşleri

Satış Noktaları