WOODSET Perde Kalıp Sistemi; plywood, ahşap kiriş ve çelik kuşak olmak üzere 3 ana elemandan oluşur. WOODSET Perde Kalıp Sistemi farklı projelere ve dayanımlara göre uyarlanabilen esnek bir sistemdir. Endüstriyel yapılar, altyapı inşaatları, konut inşaatları ve istinat duvarları gibi farklı yapılarda pratik bir şekilde kullanılır. Ahşap kiriş ve çelik kuşak elemanlarının uyarlanması ile farklı dayanımlarda ve ebatlarda panolar elde edilir. Proje başlangıcında hazırlanan panolar, proje sonuna dek demonte edilmeden vinç ile kolayca taşınır, bu sayede işçilik ve zamandan kazanılır. Pano ebatları büyüdükçe kalıp sirkülasyon hızı artar.

Uygulama Alanları

Endüstriyel yapılar, altyapı inşaatları, konut inşaatları ve istinat duvarları gibi farklı yapılarda pratik bir şekilde kullanılır. Ahşap kiriş ve çelik kuşak elemanlarının uyarlanması ile farklı dayanımlarda ve ebatlarda panolar elde edilir.

Teknik Özellikler

Maksimum 5 m yüksekliğindeki perde kalıp panolarının dayanımı 50kN/m2 dir. Diğer ölçüler için statik hesapları yapılıp sistem dizayn edilir. Standart WOODSET pano yüksekliklerinin dışında, plywood montajının herhangi bir alt kotta bitirilmesi ile ara ebatları veya H20-H20 birleştirme elemanları ile daha yüksek panoları oluşturmak mümkündür. Kuşaklar gazaltı robotlarında otomatik olarak üretilir. Korozyona karşı elektrostatik fırın boyalıdır. Kuşak birleştirme elemanı ile panolar birleştirilir. Bu sayede daha geniş bloklar elde edilir, panolar hizalanır, çekme ve basınca dayanıklı rijit birleşimler oluşturulur. Standart pano genişlikleri 100 cm’den başlayarak 300 cm’e kadar 25 cm aralıklarla artar. Gerekli durumlarda projeye özel farklı genişlikli panolar da üretilebilmektedir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, BS OHSAS 18001:2007, TS EN 3834, Ürün Sorumluluk Sigortası

Ürün Seri No

301

Marka

WOODSET - URTİM

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis

Etiketler
Kalıp sistemi İskele Kalıp

Satış Noktaları