Ahşabın cephelere kattığı sıcaklıktan yola çıkarak üretilen Yalıpan®, plus grubunun üstün özelliklerine ahşap dokusu eklenerek üretilmiştir. Bu şekilde artık binalarda ahşap gibi çürümeyen, böceklenmeyen, sürekli bakım gerektirmeyen doğal ahşap görünümü sunan yapısal bir ürün ortaya çıkmıştır. Sağlam, uzun ömürlü, boya tutuculuğu fazla, ahşap dokulu çimento esaslı yonga levha, giydirme dış cephe sistemlerinde kullanılmaktadır. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Montajı hızlı ve kolaydır. Her iki yüzeyi de doğal malzemelerle zırhlandırılmıştır.

Uygulama Alanları

Bina cephelerinde, saçak altı ve saçak alnı kaplanmasında, iç mekanlarda dekoratif amaçlı, prefabrik bina cephelerinde, hafif ve ağır çelik kontrüksiyon binalarda

Teknik Özellikler

Kalınlık: 10 /12 Genişlik: 1250 mm Uzunluk: 3000 mm Yoğunluk: 1450 ± 75 kg/m³ Yangın karşısındaki davranış sınıfı: A2-S1,d0 Eğilme dayanımı: > 9 N/mm² Eğilmedeki elastikiyet modülü: > 4500 N/mm² Özel: Üretimde diğer kalınlıklar, kesimde en ve boyda özel kesimler mümkündür.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, CE

Marka

yalıpan®

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Cephe kaplaması Cephe paneli Duvar kaplaması Bitirme İşleri

Satış Noktaları