Kaydırmaz, nefes alabilen, su-boya geçirmez, darbeye dayanıklı zemin koruma örtüsüdür. Koruser yeni binalarda veya tadilatlarda parke, seramik, mermer gibi yüzeylere innovative teknolojisi ile kendiliğinden tutunur, keçe dokusu ile zemini darbelerden korur, sıvı geçirmez ve nefes alabilme yeteneği sayesinde nemlenme yapmaz.

Uygulama Alanları

İnşaat alanlarında, yeni döşenmiş parke, mermer,s eramik zeminlerde Banyo ve mutfak tezgahlarında Dekorasyon ve boya uygulama alanlarında Basketbol sahaları, fuar stand kurulumu gibi korunma gerektiren zeminlerde

Teknik Özellikler

Rulo halindedir. 1 rulo en 1 m x boy 50 m toplam 50 m² alan kaplamaktadır. Ürün gramajı 180 gsm, rulo ağırlığı 9 kg’dır. Hava geçirgenliği mevcuttur. Kaymaz, güvenli çalışma ortamı sağlar. Kolay kullanım: Merdiven, süpürgelikler ve serilmesi zor olan bölgelere kolayca uygulanır. Boya ve sıvı geçirmez: Üstündeki film kaplama sayesinde boya ve sıvı geçirmez. Nemi önler, nefes alabilir: Koruser bu özelliği ile zeminde oluşan nemlenmeyi zemine hapsetmez, yüzeye geçirerek buharlaşmaya imkan sağlar. Zaman tasarrufu sağlar: Koruser ile daha hızlı çalışabilir, zamandan tasarruf edilir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001

Marka

Koruser

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Kaymaz yer kaplaması Zemin koruma örtüsü Kaymaz zemin koruma örtüsü

Satış Noktaları