60 yıldır 1.000.000.000 m² üstünde uygulaması olan Ashford Formula tek uygulamada beton yüzeylerinize 20 yıl tozumazlık garantisi veriyor. Kesinlikle film tabaka oluşturmayan, çimentoyla reaksiyona girip tetragonal kristaller oluşturan Ashford Formula sayesinde betonlarınız ömür boyu dış etkenlerden ve üstündeki trafikten korunmuş olur. Dış saha betonları da Ashford Formula sayesinde dona karşı dayanıklılık kazanır. Türk Hava Yolları, Migros, Bauhaus, DHL, DOD, gibi büyük beton yüzey kullanıcıları yapı şartnamelerinde özellikle Ashford Formula malzemesini tercih etmektedirler. Ashford Formula ile betonlarınız kullanıldıkça ışıldar.

Uygulama Alanları

Beton, yüzey sertleştiricili beton, dökme mozaik, karo mozaik gibi her türlü çimento bağlayıcılı zeminlerde kullanılabilir. Lojistik depoları imalat alanları, kapalı otoparklar, ambarlar vs.

Teknik Özellikler

Beton ve çimento bazlı tüm zeminleri sırlar, geçirimsiz yapar. Suyun, yağın ve diğer yüzey kirlerinin betona sızmasını engeller. Aşınmaya direnç kazandırır, mukavemetini arttırır. Tozumazlık sağlar ve 20 sene garantisi vardır. Küre yardımcı olur. Daimi parlaklık kazandırır. Düşük bakım maliyetleri sağlar.

Marka

Ashford Formula

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci

Hizmetler

Uygulama

Etiketler
Ağır yüklere dayanıklı yer kaplaması Beton yüzey sertleştiricisi Beton yüzey cilası Yüzey sertleştirici

Satış Noktaları